ul. Wiązowa 20

87-123 Brzozówka

Łukasz Opiekulski

 

T. 798 020 032

E. biuro@opprojekt.com.pl

NIP: 8262057212
REGON: 384816296

Projekt strony internetowej wykonany przez JL

T. 798 020 032

E. biuro@opprojekt.com.pl

Wiedzę na temat budownictwa zdobywałem, będąc już nastolatkiem. W czasie nauki w technikum budowlanym pomagałem w rodzinnej firmie, pracując na budowie. Dzięki temu miałem możliwość poznać od podstaw, na czym polega "budowlanka". Własnoręcznie wykonałem kilka domów, od fundamentów aż po dach. W czasie studiów poszerzałem wiedzę praktyczną o specjalistyczną wiedzę techniczną oraz umiejętności projektowania konstrukcyjnego, wybierając profil konstrukcje budowlane i inżynierskie. Poszerzając wiedzę z zakresu budownictwa, doceniłem możliwości kreowania przestrzeni i funkcji na zajęciach architektonicznych.

Łukasz Opiekulski 
z wykształcenia konstruktor z zamiłowania architekt

 

Absolwent jednolitych 5-letnich studiów magisterskich z zakresu budownictwa. Od roku 2014 z pełnymi uprawnieniami do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi nabrać wiedzy i umiejętności pozwalających na założenie własnej pracowni projektowej w 2019 roku.

Praca zawodowa po ukończeniu studiów pozwoliła mi poszerzać wiedzę z zakresu procesów budowlanych i tworzenia dokumentacji projektowej.

 

Pierwsze lata kariery zawodowej spędziłem pracując w dużym biurze projektowym przy tworzeniu i realizacji obiektów szpitalnych m.in.: Szpitala w Więcborku, Tucholi, Bydgoszczy, Grudziądzu czy Rzeszowie, W międzyczasie uczestniczyłem i nadzorowałem realizację projektów użyteczności publicznej, przemysłu oraz budownictwa jednorodzinnego.

 

Przez kilka lat pracowałem jako Menadżer Projektu nadzorując realizację projektów kubaturowych od etapu koncepcji po oddanie do użytkowania dla najlepszych wykonawców między innymi: SKANSKA, ERBUD.

 

Praca ta dała mi ogromne doświadczenie w projektowaniu różnych obiektów od domów jednorodzinnych po duże przedsięwzięcia projektowe.

Pracownia OPPROJEKT

Wyższy standard projektowania.